Vyhláška č. 269/2015 Sb. a systém VIPA

Rozúčtování nákladů roku 2015 bude poslední, které se provádí podle vyhlášky 372/2001 Sb. Rozúčtování roku 2016 již bude prováděno podle nové vyhlášky č. 269/2015 Sb. Co se pro uživatele systému VIPA změní?

Připravili jsem pro Vás článek na aktuální téma. Byl publikován na serveru TZB-Info.

Celý obsah článku


Komentáře

Eva Zimmermannová

Trpím v přehřátém bytě 1+kk v létě i v zimě. Bydlím v panelovém domě směr JZ. V zimě i když topení nezapínám mám okolo 22st.C. Vinou je asi stavba a netěsná spojení panelů kudy mi do bytu vniká teplo z okolních bytů, což neovlivním. Dále mi byt ohřívá slunce kdykoliv svítí a teplo mám i ze spotřebičů jako je lednice, vařič, trouba apod.v místnosti 20m2 je to hned.  Musím i odvětrávat oknem, aby se ochladilo aspoň na spaní. Nesouhlasím s navýšením plateb za teplo, které nechci! Spíš potřebuji ochranu před přehříváním bytu. Topení od sousedů nevyužívám s úmyslem ušetření, ale trpím jím. Je na přehřívání bytu od sousedů i nějaká ochrana?
E.Z.

Vložit komentář

Komentáře vyjadřují názory návštěvníků. Nepřijatelné jsou zejména texty urážlivé, vulgární, rasistické nebo příspěvky, které jsou neplacenou reklamou. Vyhrazujeme si právo komentáře odstraňovat.

Pokud máte potíže se čtením kódu, klikněte na na něj pro vygenerování nového.

Takto označená pole jsou vyžadována.