TIP#5: Připraveno k připojení

Potřebujete pomoci při odečtech pomocí odečtové aplikace? Pro naše zákazníky jsme připravili snadný způsob vzdálené pomoci s využitím programu TeamViewer.

Snímek obrazovky - TeamViewer

Připraveno k připojení

Pro naše zákazníky jsme připravili novou možnost rychlé pomoci s provedením odečtu nebo s obsluhou odečtové aplikace. Technická podpora je určena k řešení potíží nebo nejasností, které se mohou vyskytnout při práci s programem.

Více podrobností naleznete na stránce technické podpory.


Komentáře

Olga Zezulková

Dobrý den, již tuším 6. rok používáme Váš software na zpracování spotřeby vody jednotlivých bytů našeho bytového domu (SVBJ Sokolovská 1341, Rycnov nad Kněžnou). Bohužel, vždy s velkými problémy, protože každý rok přestaly fungovat buď měřiče na teplou nebo na studenou vodu a bylo vždy nutno sčítat spotřebu "před" výměnou a do "výměny". Problémy jsme měli vždy i se zpracováním dat - s manželem jsme provedli odečet, manžel vytvořil soubor s koncovkou "bin", ale tento nedokázal převést do pro mne použitelného stavu. Vždy nám však pomohla dodavatelská firma. Letos je situace ještě komplikovanější - v březnu opět došlo k výměně měřičů na studenou vodu, odečet po skončení r. 2015 mažel provedl v pátek 22.1.2016, ale data se mu nepodařilo dále zpracovat. Bohužel navíc musel odjet mimo domov a já mám ke všemu jen týden na to, abych zvládla zpracovat, protože 1.2.2016 odlétám za svou dcerou do zahraničí přivítat na svět novou vnučku. Data jsem navíc nikdy sama nezpracovávala a neumím to. Na Vašich stránkách jsem si našla, že pomocí Teamvieweru se můžete dálkově připojit a pomoci mi. Je to prosím možné? Doma jsem dnes do cca 13,45 hod., pak musím odjet, zítra naopak po 13. hodině, ve středu zřejmě celý den. Dostupná jsem na telefonním čísle 739 748 650. Předem děkuji za pomoc i pochopení. Předem upozorňuji, že nejsem počítačový odborník, ale pouze běžný uživatel a práce se mnou bude vyžadovat pevné nervy :-). Olga Zezulková

Vložit komentář

Komentáře vyjadřují názory návštěvníků. Nepřijatelné jsou zejména texty urážlivé, vulgární, rasistické nebo příspěvky, které jsou neplacenou reklamou. Vyhrazujeme si právo komentáře odstraňovat.

Pokud máte potíže se čtením kódu, klikněte na na něj pro vygenerování nového.

Takto označená pole jsou vyžadována.