ISO 9001

Společnost VIPA CZ s.r.o. potvrdila vysokou kvalitu svých služeb, když uspěla při certifikaci systému managementu kvality dle normy ISO 9001.

Stále se snažíme být jednou z vedoucích společností poskytujících rozúčtování nákladů na vytápění v České republice. Dlouhodobě zlepšujeme a zkvalitňujeme systém řízení a firemní procesy ve společnosti.

Naši snahu jsme v květnu 2011 završili úspěšnou certifikací managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2009 na hlavní činnost firmy:

  • Systém měření a rozúčtování nákladů na vytápění

Certifikát jsme získali po auditu u prestižního certifikačního orgánu TÜV SÜD Czech, součástí mezinárodní skupiny TÜV SÜD Group. Ta je celosvětovým vedoucím subjektem v oblastech inspekce, certifikace a testování systémů, procesů, výrobků a služeb, byla založena v Mnichově před 140 lety a dnes má více než 600 poboček po celém světě.


Komentáře

Václav Helcl

Zapoměl jsem firmě VIPA poblahopřát, že se konečně dopracovala významného úspěchu a má konečně ISO a můžeme ji tak přivítat v kruhu firem, které ho již řadu let mají. Pokud se týká zveřejnění mé korespondence, tak Vás mohu ubezpečit, že jsem zde vyjádřil své obavy a mírunejasností, které nemám pouze já. Bylo by mnohem vhodnější, kdybyste si uvědomil, že je na Vás, jak své produkty prezentujete a obhajujete. Pokud nebudou zastřeny jistou mírou tajemství, tak je velmi rádi budeme našim klientům nabízet jako další variantu mnoha produktů pro rozúčtování tepla. Chápu, že si hájíte své know-how, proti tomu nelze nic namítat, ale od toho je patentový úřad.

Petr Patočka

Vážený pane Helcl, společnost které se musí propagovat na stránkách konkurence je zcela jistě na velice "odborné" úrovni. Ale pokud tedy máte potřebu se vyjadřovat k článkům uvedeným na našem webu, prosím abyste tak učinil i u článku "Napsali o nás". Protože jste si tímto komentářem řekl o dopnění informací o autorovi. Chtěl jsem to nechat jen tak, ale když se potrefená husa ozvala, nemám tedy jinou možnost.

Upravil: 02.08.2011 07:30:41 Petr Patočka  
Václav Helcl

Dobrý den, společnost VUSTE ENVIS, spol. s r. o. má certifikát ISO již přes deset let a pravidelně jej s úspěchem obnovuje u celosvětové Britské společnosti MOODY INTERNATIONAL.

Vložit komentář

Komentáře vyjadřují názory návštěvníků. Nepřijatelné jsou zejména texty urážlivé, vulgární, rasistické nebo příspěvky, které jsou neplacenou reklamou. Vyhrazujeme si právo komentáře odstraňovat.

Pokud máte potíže se čtením kódu, klikněte na na něj pro vygenerování nového.

Takto označená pole jsou vyžadována.