Budeme se stěhovat

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, PŘÁTELÉ, již druhé desetiletí působí firma VIPA CZ s.r.o. v oblasti rozúčtování nákladů na teplo. Za tuto dobu si získala několik tisíc spokojených zákazníků a každým rokem přibývají noví. Abychom mohli dále zajišťovat standardně naše služby na špičkové úrovni, jsme nuceni zvyšovat počet pracovníků. Tímto jsme dospěli ke stavu, kdy nám současné prostory nepostačují. Proto je nutné se přestěhovat do větších prostor. Stěhování proběhne do konce srpna a v nové pobočce firmy Vás rádi uvítáme během měsíce září na adrese Mánesova 4425/23, Jablonec nad Nisou.

Jak se k nám dostanete?


Komentáře

Ing. V. Svigler

Prosím o informaci jak je zajištěno,po montáži poměrového měřidla VIPA C na vratnou větev otopného tělesa, aby nedocházelo k ovlivňování měřidla se strany vratné větve. Příklad: otopné těleso je vypnuté, ale stoupací potrubí má vysokou teplotu.

Vložit komentář

Komentáře vyjadřují názory návštěvníků. Nepřijatelné jsou zejména texty urážlivé, vulgární, rasistické nebo příspěvky, které jsou neplacenou reklamou. Vyhrazujeme si právo komentáře odstraňovat.

Pokud máte potíže se čtením kódu, klikněte na na něj pro vygenerování nového.

Takto označená pole jsou vyžadována.